Sepet

Sağlık Ürünleri

Sağlık Ürünleri
Survival Acil Durum Kiti Survival Acil Durum Kiti
Tükendi
Kredi kartı şeklinde ve büyüklüğünde alet setiniz! Paslanmaz Çelikten Yapılma 11 Fonksiyonlu Acil Durum Kartı Survival Kit Kampta, seyahatte, tatilde, piknikte, balıkta evde, işte tüm gündelik yaşam alanlarında yanlarından ayıramayacakları benzersiz 11 fonksiyo..
8,50 TL Vergiler Hariç:7,20 TL
Trusty Cane Güvenilir Katlanabilir Işıklı Baston Trusty Cane Güvenilir Katlanabilir Işıklı Baston
Tükendi
Trusty Cane Güvenilir Katlanabilir Işıklı Baston Trusty Cane Katlanabilir Baston ile daha sağlam ve daha güvenilir adımlarla ilerleyin!   Ürün Özellikleri Darbeye ve yılların yıpratmalarına karşı dayanıklı alüminyum yapısı ile özel olarak tasarlanmış olup alışılmış bastonların önüne geçer. ..
95,98 TL Vergiler Hariç:81,34 TL
Unisex Termal İçlik Unisex Termal İçlik
Tükendi
Kumaşın yapısı elastik ve cilde uyumludur. Ter tenden direkt olarak nefes alabilir. Vücudunuzun kuru ve vücut ısısının sabit kalmasını sağlar. Yüksek nefes alma özelliğiyle vücutta aşırı sıcak veya soğuk stoklanmasını önler ve konforlu bir ısı sağlar. Renk: Siyah ..
33,04 TL Vergiler Hariç:28,00 TL
• Ultrasonik nemlendirme teknolojisi• Ayarlanabilir buhar çıkışı kontrolü• 5 L çıkarılabilir su haznesi• Çalışırken su ekleyebilme özelliği• Su azaldığında otomatik kapanma özelliği• Sessiz çalışma özelliği• Aydınlatıcı gece lamba düğmesi• 30 W ..
399,00 TL Vergiler Hariç:338,14 TL
Antiseptik özelliğe sahip ıslak mendilleri, günlük hayatınızda dokunmak zorunda olduğunuz kapı kolları, masa, sandalye, bilgisayar ve diğer çeşitli yüzeylerin dezenfeksiyonu için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sıradan ıslak mendiller sadece temizlerken STR, hem temizler hem de virüs ve mikropları yok..
60,00 TL Vergiler Hariç:50,85 TL
STR HYGIENE Alkolsüz Antibakteriyel Islak Mendil 400’lü Kutu Antiseptik özelliğe sahip ıslak mendilleri, günlük hayatınızda dokunmak zorunda olduğunuz kapı kolları, masa, sandalye, bilgisayar ve diğer çeşitli yüzeylerin dezenfeksiyonu için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sıradan ıslak mendiller sade..
120,00 TL Vergiler Hariç:101,69 TL
STR HYGIENE Alkollü Antibakteriyel Islak Mendil 400’lü Kutu Antiseptik özelliğe sahip ıslak mendilleri, günlük hayatınızda dokunmak zorunda olduğunuz kapı kolları, masa, sandalye, bilgisayar ve diğer çeşitli yüzeylerin dezenfeksiyonu için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sıradan ıslak mendiller sadec..
120,00 TL Vergiler Hariç:101,69 TL